vitulin

Proč se datum registrace na Youtube náhle změnilo na pozdější (o den) a za jeden den se vrátilo původní datum?

Nejlepší odpověď
Justin1

To nevím, můžu se jenom domnívat, že se dočasně změnilo časové pásmo, do kterého je převáděn uložený údaj o datu a čase, než se z něj zobrazí datum.

vitulin

Děkuji za odpověď, asi budete mít pravdu, já tomu nerozumím. Akorát nechápu, proč v prohlížečích Edge a Firefox mám opět datum o den pozdější, než proběhla skutečná registrace, zatímco v prohlížečích Google Chrome a Seznam mám pořád skutečné původní datum.