Respire

Proč se cigareta drží v levé ruce ?

Teď mě tak napadlo :D Znám hodně lidí, co kouří a mají cigaretu v levé ruce, ale jsou praváci. Nejen kamarádi, ale i třeba v televizi..Nevíte někdo proč ?

Nejlepší odpověď
briketka10

já ji držím vždy v pravé :))
dívej se pořádně :O

Další odpovědi
zzzzz

Já jsem pravák, a když jsem kdysi kouřila držela jsem ji v ji většinou v pravé. pouze pokud jsem něco při kouření musela dělat, tak v levé.

Drap

Je to ze dvou důvodů.
1 Levou kouří a pravou dále pracuje.
2. Vždy když si potáhne tak se dívá na hodinky

anonym

Tak asi že s tou pravousi třeba podávaj s někým ruku, nebo píší, někdo ni kafe nezamíchá levou

anonym

Protože pravou mám ´v rezervě´ pro náročnější použití…
😉
Navíc – pokud kouřím za volantem, mám otevřené okénko vlevo.

Lamalam

Protože v pravé drží zapalovač střídavě s půllitrem.

Zbynas

Jsem pravák a kouřím většinou pravou. Levou pouze u počítače, abych stihl ovládat myš. :)

novaky

protože se v levé ruce nedrží