proč se chce každý na světě jen hádat?

na diskuzi, v reálu, všude. proč? proč se každý jen háda????

Nejlepší odpověď
marci1

Nějak jsme se zapomněli mít rádi, být tolerantnější, žít a nechat žít. 🙂
Citát : „Jen kdyby lidi nedělali pořád stejné a staré chyby, a zvykli si, že jeden druhého vždy šidí, bylo by na světě o tolik míň hádání, jenže ti lidi by nebyli lidi, kdyby neměli chyby, a ti, kteří by tu bez chyby zbyli, na co by tu vlastně byli a k čemu by tu vlastně žili bez chybování?“

Další odpovědi
iceT

Na tos' přišel jak,že každý na světě se chce hádat?
Každý z nás je jiný a každý si chce obhájit „svou "pravdu,ale to neznamená,že každý za svou pravdou půjde přes mrtvoly.Například jsou lidé,kteří mají rozum a raději ustoupí,než by se hádali s nedovtipným trotlem podle věty "Ty máš pravdu,já mám klid“.

da ny

Já ten pocit nemám…
A hádat se nechci! 🙂
Ne každý jde hned úmyslně do hádky ;)
Někteří jen vyjadřují své názory (i neomalebě), diskutují (vždy to přece není jen o hádání).
Pravda je, že lidé jsou mnohem agresivnější a stresovaní ⇒ to by bylo na velkou debatu ;).
Doplňuji:
Opět se vloudil překlepxchybička .. neomaleně…atp. :)

ReHu

Jak jsi přišel na to, že každý?
S těmi, kteří se hádají, omez komunikaci na minimum.
A naopak, bav se více s těmi, kteří myslí na jiné záležitosti.

JájsemRaibek

https://www.y­outube.com/wat­ch?v=8lPUY7gK-KU

ivzez

Neznám nikoho, kdo by se chtěl hádat.
Neměl bys změnit společnost
(začít se stýkat s jinými lidmi)?

lexx

rozhádanou, nejednotnou masu lidu se mocipánům líp a snáze ovládá…

Emefej

Nesmysl. Další provokativní a ničím nepodložená otázka.

mosoj

Je to v lidské povaze. Navíc současný režim to podporuje neboť mu to pomáhá odvádět pozornost obyvatelstva od podstatného dění.
Viz. nový Občanský zákoník.