Gami.Pet

Proč se češi také nepoustí do animovaných filmů jako shrek,..?

Nejlepší odpověď
Drap

Češi vyrobili spoustu animovaných filmů a myslím i lepších neš shrek. Ne že by jsme to neuměli, spíše naopak. Ale všechny tyto věci jsou hlavně o penězích. Pokud máš peníze, tak bnebude problém sehnd lidi, kteří ti rádi animovaný film natočí.
Doplňuji:
Vezmi si třeba Zemanovi animované filmy. Do dneška se promítají i všude ve světě.

Další odpovědi
Bedy

A co takle náš Kozí příběh a jeho pokračování Kozí příběh se sýrem? To mi neříkej, že neznáš, pořád na to běží reklama. Sám jsem viděl první díl a líbil se mi 100× víc než ta zelená obluda a podobné hlouposti.

Mimochodem, Češi používají ještě lepší technologii, než Pixar a podobná studia. Češi byli v tomto oboru vždy na předním místě (budiž příkladem i ty Zemanovy animáky).

mojitek

souhlas s Drapem,je to jen o penězích.Osobně jsou mi Shrek apod ukradení,prostě se mi vůbec nelíbí. Mimoto češi jsou v animování světová špička,takový příklad : film z roku 1955 Cesta do pravěku je na tak vysoké úrovni,hlavně animací,že v tý době se japoncům,amíkům atd mohlo o této animaci nechat jen zdát..

mosoj

Přečti si něco o studiu "Bratři v triku " Dostali i Oskara !!!

http://cs.wiki­pedia.org/wiki/Brat%C5%9­9i_v_triku