Klarisa

Proč se červenám:

Stává se mi,že mi najednou z červená obličej,,úplně ho mám horký,tak nevím jestli to je z tlaku,dnes se mi to stalo při práci,málem to se mnou seklo,točila se mi hlava,taky se mi stává,že se zadrhnu v řeči,koktám a nemůžu se vymáčknout.Včera jsem byla tak slabá,že jsem nemohla chodit,skoro jsem necítila nohy.Nevíte co mimůže být?
Doplňuji:
Bude mi v květnu 44 let.

Nejlepší odpověď
anonym

kdyby vám bylo kolem té 50tky,tak bych si myslel,že vám začíná pomalu a jistě přechod(přesně takto totiž se projevuje),ale jinak to nedovedu pojmenovat.
jelikož jste na sebe v předešlých otázkách prozradila svůj věk,tak jsem vám našel ještě jeden odkaz:

http://www.or­dinace.cz/cla­nek/menopauza/#me­nopauza

Další odpovědi
holčička

Bud se ti zvýší krevní talk nebo ti je teplo.Teta taky kduž vipila 2dc tak se zčervenala.

panenka

zde vám klariso posílám odkaz na červenání u žen tak se podívejte

Zdroj: http://zdravi­.centrum.cz/zi­votni-styl/2009/11/­24/clanky/zahod­te-panensky-rumenec/

anonym

Urcite se poradte s lekarem at Vam pohlida krevni tlak.Muze jit o stridavy tlak.