haunted

Proč se část úrody kukuřice sklízí a část ne?

Naproti našeho domu jsou dvě pole oddělená komunikací. Na obou rostla kukuřice, jedno z nich je již dávno „sklizené“ ale druhé tam je stále. Ty co zůstaly už jsou úplně uschlé. Proč tomu tak je ?

Děkuji

Nejlepší odpověď
anonym

Ta první část kukuřice byla posečena,jak píše Hanulka, na siláž a ta druhá,suchá část je na zrno.

Další odpovědi
hanulka11

Ta sklizená kukuřice asi šla na siláž a tato co se bude sekat je asi určena na denní krmení.
A také jsem četla, že se ta nesklizená malá část nechává pro ptáky,aby nerozhrabovali čerstvě oseté okolní plochy a nezobaly osivo a našli si zde potravu