WH15

Proč se basketbalový míč drží tak jak se drží?

Znáte to, když se hráč chystá vystřelit, tak míč nějakým způsobem prostě uchopí, proč právě tak?

Odpovědi
pl4toon

Uchopí ho tak, aby cítil že míč ovládá. Zkuste si vzít lžíci mezi palec a malík a tak se najíst ;) Věřím, že úchop který oni používají je nejlepší možný. Taky mi nějaký čas trvalo, než jsem se naučil házet přes prsty. Ono je v tom opravdu víc citu. Však si to zkuste, to vám asi nikdo nevysvětlí, je třeba vyzkoušet :)

Nitrol

Protože jinak je to proti pravidlům nebo jestli chceš tak si ho chyť klidně nohou :D