Marsyas

Proč se banány zdražují?

Píšu esej na téma zdražování. Proč se všechno zdražuje? A proč se zdražují zrovna banány? Vždyť jich není málo, není náročné je uchovávat ani přepravovat a jdou na odbyt. Tak proč jsou pořád dražší a dražší?

Nejlepší odpověď
L.Knize

Protože se zdražují všechny věci týkající se pětování,skliz­ně,exportu a prodeje.Tím pádem se to musí promítnout na konečné ceně.

Další odpovědi
Děda Louda

A proč by zrovna banány měly být výjimkou?

anonym

Větší poptávka větší cena.

SajmonModer

Protože je nikdo neže… ,–)

sejtanka

Protože konečně odchytli šimpanze Šimpiho,co ten toho sežere…:-)

oskar

Kdyby jenom banány.....

terry

Jdou na odbyt, zdražuje se celkově režie, hlavně doprava. A všichni chtějí vydělat víc a víc a víc a.....