Scrub

Proč se automaticky maže Prima Cool ze seznamu kanálů?

Dobrý den, potřebuji poradit.

Mám obyčejnou LED telvizi značky Technika z Tesca napojenou na anténu. Chytám různé základní programy (asi 20) – Po automatickém vyhledání kanálů se mezi nalezenými programy naladí i Prima Cool, která jede úplně bez problému, síla signálu je vysoká a vše jede jak má.
Pokud ale vypnu televizi a po nějaké době ji zase zapnu, Prima Cool se automaticky bez jakéhokoliv dotázání smaže ze seznamu kanálů a prostě není k nalezení, pokud se na ni chci dívat, můsím ji vždy znovu naladit.

Dokáže mi prosím někdo poradit proč se tento program automaticky maže z televize? Dělá to jen u programu Prima Cool, ostatní programy se naladí a uloží.

Předem děkuji za jakoukoliv radu a řešení.

Odpovědi
mosoj

Mně se nic takového neděje. Zkus ji naladit na jinou předvolbu.
Jediná změna byla u Prima Love.

Scrub

Co znamená naladit na jinou předvolbu ? Vůbec tomu nerozumím, jen dávám klasicky automatické skenování kanálů a vyberu digitální.. to je vše do čeho hrabu :D