Avatar uživatele
Frogman

Proč se auto roztlačuje na dvojku?

Proč auto při roztlačení a následném zařazení dvojky chytne? Jednou jsem to zkoušel a opravdu chytlo.
Nezkoušel jsem ale zařadit jiný stupeň místo dvojky. Chytlo by to taky?
_____
@Agnetka: V tom případě by s tím jedničkář neměl mít problém, ne? :DD

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? anonym, Agneta před 3118 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

Auto chytne i na zpátečku, ale pokud je v motoru převodový řemen, na nízký rychlostní stupeň může řemen přeskočit a to je potom masakr!

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
lexx

menší odpor v převodovce než na „jedničku“

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
cukrar

Vozidlo roztlačíte na jakoukoliv rychlost. Já svoji fábii i na 1. stupeň, páč vím jak na to.
A že se to nemá, aby nepřeskočil řemen? To jsou jen povídačky, páč jsem ještě nesehnal takového člověka, které mu se při roztlačení přeskočil řemen.
Stalo se již někomu, že měl zařazeno rychlost, třeba 1. stupeň a omylem pustil spojku? To byla drba a auto poskočilo. A nic se nestalo. Je ale časté, tvrdit, že se vozidlo nemá roztlačovat.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Mě ještě nechytlo,nehořel mi zapalovač,zkus to s dieselem,to je masaker.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Agneta

Je – li někdo ve škole „dvojkař“ tak auto spolehlivě roztlačí a nastartuje. A proto se říká na dvojku, protože čtyřkař a pětkař by to nesvedl:DDD

Ano, jedničkář to zvládne bez obav super:DDD

Upravil/a: Agneta

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
mojitek

Tak auto se roztlačuje na neutrál,hlavně- až dosáhneš požadovaný rychlosti tak zařadíš dvojku-to proto,že není tak pomalá/těžká jak jednička a taky není tak líná/volná jak trojka.

před 3117 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek