antoaneta

Proč se asi bojím vztahů?

Mám přítele, skoro 5 let a asi si ho vezmu. Prostě ani nemám náladu poznávat jiný chlapy…se kterýma nemám problém se seznámit…jenže ve mně je hroznej blok. Svýho přítele mám ráda ale vím, že to úplně není ono a dokonce jsem ho už několikrát podvedla…ale jsem schopná s ním být dál. On mi 2× nevěru odpustil a přesto nehledám v sobě nápravu…Upřímně je mi to jedno a to mě děsí…Nechci aby mě někdo odsoudil ale aspoň aby mi dal radu co by to mohlo být a co bych s tím mohla dělat…

Nejlepší odpověď
arygnoc

možno preto, lebo namáte zodpovednosť.

tan PRIATEĽ nie je váš, nemáty vzťah VY ako jedinec, ale ste na to dvaja. a zo tes te zodpovedná – za SEBA, za NEHO, za VÁS – neplatí to iba na zodpovednosť vo fyzickom zmysle, právnom, ale vo všetkom – včítane dôvery.

všetko je o to o zodpovednosti, schopnosti uniesť nie iba svoje slabosti, ale i tie partnerove.

ale – môžem sa mýliť, proste, nie každý je zrodený pre trvalý partnerský vzťah.

:-Q

Další odpovědi
anonym

To si musíš v hlavě srovnat sama,jestli chceš toho,kterého budeš podvádět a mazat mu med kolem huby nebo si najdi toho,kterýho budeš mít opravdu ráda a budeš mu věrná.