tony2412

Proč se aplikace stahovaná na mobil neuloží na micro SD kartu?

Když jsem stahoval aplikaci na mobil s Androidem 4.2.2., tak mi to hlásilo nedostatek interní paměti, přitom mám v mobilu SD kartu 16 GB, kde je volných ještě 10 GB, proč se to nestáhlo tam když interní paměť je už malá?// Právě že přesunout aplikace z paměti telefonu na SD kartu je problém! V položce menu „spravovat aplikace“ vůbec žádná možnost přesunu není a v „systémovém nastavení“ mám nastaveno v „výchozí disk pro zápis“ SD kartu a stejně se to zapisuje do interní paměti…

Nejlepší odpověď
Funna

protože je to tak nastavené…a to je takový problém, přesunout si všechny apilkace, které jdou na kartu?…mě se také vždy primárně aplikace z „obchodu“ uloží do interní paměti, která je malá (4GB), taky bych ji už měla plnou…alre po každé instalaci dám přesunout na kartu a mám klid…stačí si v telefonu „uklidit“…