Spiritus

Proč se andulky…

…přikrývají papírovým kapesníkem?Vždycky si s ním hraje,pak se překulí na záda a jakoby se s ním přikryje…

Nejlepší odpověď
Miroslavst

Použily by peřinu, ale ta by je nejspíš zalehla.
No a jinak, hrají si, dej jim provázek, gumičku nebo já nevím co ještě. Dej křečkovi ruličku od wc papíru a uvidíš.

Další odpovědi
Michal

Hrají si.Moje andulka by za nic na světě nedala rolničku a vše co zvoní.

ten který je

Dělají různé vylomeniny.Moje andulky (sameček a samička)byli v péči mých rodičů po dobu 14 dní.Rodiče mají lustr který je tvořen různými cinkrlátky a tyto ozdoby moji milí anduláčkové vyhákli a shazovali na zem.Už je mám zpět doma a tak řádí zase u mne.:-)

elektrikář

Naše andulky se naučily vyrazit dvířka,a uštipovali mi obilné klasy z vázy. nanosily si je do klece a tam s nimi bojovaly. Semenec a plevy lítaly po celé kuchyni.