BANAN93

Proč se amnestie vztahuje i na zpronevěru?

udělal to „pan“ Klaus jen pro to, aby pustil své komplice ??????
Myslíte, že to s nimi „upletl“ ?????
Doplňuji:
Podle mě zpronevěra státních peněz obzvlášť od někoho, kdo je za svou práci v podstatě placen lidem, aby lidu zlepšil jeho prostředí a finanční jistoty atd. ....... by měl být souzen mnohem tvrději naž třeba lupič co vykradl banku (to je vlastizrada!!!!!) a oni kradou v řádech stovek milionů a je to jen lehký zločin ?????
Veřejně se to přemítá ve zprávách a vždy je to zameteno pod kobereček!
Neměl by tu vzniknout nějaký lidový orgán na prokazování těchto činů a společně s ním i lidový soud – Když oni si zjevně k danému případu přesunou svého soudce. Domnívám se že i útvar pro odhalování organizovaného zločinu spolupracuje s nimi..... Radovan Krejčíř také uteče U.R.N.A. a ve sklepě se najde 5 miliard v bankovkách na paletě… těch miliard tam asi bylo víc a URNA ho za to odvezla na letiště ...... Není dne kdy ve zprávách není nějaký podvod, zpronevěra atd.

Nejlepší odpověď
www

Tentýž názor mám já i spousta ostatních.
Primárně šlo očividně o amnestii určitých „kamarádíčků“ a maskovat se to mělo menšími darebáky.
V další řadě pak o zviditelnění a zápis do historie.
Doplňuji:
Dost podstatný je totiž ten velký „tým odborníků“, který mu amnestii připravoval. Tedy jeho 3 „moudří“ rádci. 😁
Více net.

Další odpovědi
Rocker

Protože arogantní dědeček Klaus potřeboval nějak osvobodit své kamarády zločince,kteří to tu všechno rozkradli.A protože se jeho amnestie nevztahovala na všechny,ostatní teď dostanou milost jednotlivě.

Drap

Na otázku ti může odpovědět jen prezident. Zkus si zavolat do prezidentské kanceláře.
Takovéto věci se bohužel dějí. Je to tím, že jsme jako voliči dovolili naším představitelům a jejich kamarádům, aby beztrestně vytunelovávali republiku

odpovídámež

Musí být vytvořen nový řád, nová jurisdikce, takže i nové zákony, a tyto stávající nechat svému osudu.

huxa

A koho by tím JMENOVITĚ! osvobodil???

Je snadné někoho odsuzovat bez důkazů…

Ti, co věří televizi jsou ovlivnění, ti, co jí nevěří, jsou ovlivněni ještě více