huxa

Proč sázejí a hrají automaty „chudí“ lidé, kteří si stěžují, že nemají na dovolenou, nové auto, …?

Nejlepší odpověď
Zbynas

Protože jsou primitivní a doufají, že vyhrají a budou mít na tu dovolenou nebo auto. Znám ji takových pár a věří tomu, nejsou to žádní matematici a já jim prostě nevysvětlím, že automat vrací zpět pouze 75 % z vložené částky, a to ještě jen někomu (zas o to málo víc).

Pak je tu ještě závislost na blikajících obrazovkách a touha hrát a vyhrávat. O tom již napsala knížky řada psychologů.

Další odpovědi
gecco

No – už ne sex, ale automaty jsou zábavou chudých…
😉
___
Hrají, protože

  1. se neumí jinak zabavit
  2. propadli ´hráčské vášni´
  3. jsou ´jednoduší´

Ale i kdyby vyhráli – jsou to lidé, kterým by ani ´milionové výhry´ k penězům nepomohly…

anonym

Sázejí proto, aby měli na dovolenou nebo auto, ale jak píše Zbynas, v tom to je!

lexx

protože práci těch hodnot nedocílí nikdy tak spoléhají na šťastnou náhodu, to je hazard…

Nevíteto?

Protože jsou závislí.

střevo

Ty vole já hraju celej život sportku a fšechno co de
lepší než ty prachy prochlastat
prej bych už měl štyry nový auta
ale to je i s cigárama dohromady
nejlíp by ti na to vodpověděl mosoj
ale ňák nechce

Šidlo

  1. nízky intelekt
  2. slabý kontakt s realitou
  3. nulová finančná gramotnosť
  4. aktívny gambler, hociako inteligentný, popiera, že má problém

bolak

Zajímavé by bylo zjistit, kolik % by musel dávat, aby už do toho nešli :))