samicek333

Proč s tím lidé tolik nadělají?

Proč s tím lidé tolik nadělají? Myslím s tím, že umřeli tři hokejisté, lidé umírají pořád, každý den, ale když umře nějaký slavnější člověk, hned všichni truchlí, i když ho neznali, proč? Když je nějaký nehoda, nebo kdyby spadlo letadlo bez nich, asi by se to nedostalo ani do novin. Přijde mi to trochu divné, proč netruchlí i nad obyčejnými lidmi? Samozřejmě, je mi to líto, ale např. moje kamarádka přišla do školy celá v černém, ještě mě sprdla, proč taky nejsem v černém i přesto, že nikdy hokeji nefandila, nechodí na něj a myslím, že ho ani nezná. Tohle mi přijde fakt dost divné.

Nejlepší odpověď
tom004

Ti klucí něčeho dosáhli,byli známí,takže je to tragedie nejen pro rodinu,příbuz­né,kamarády,zná­mé,ale i pro fanoušky,kteří je měli rádi,a fandili jim.Těch je opravdu hodně.Potom jsou další,které hokej moc nezajímal,ale vidí v tom příležitost „ukázat se“,a užít si,jak se říká,svých „pět minut slávy“.Možná smutné,ale svět není černobílý.

Další odpovědi
Drap

Jsou to lidé známí. Nedá se aby celý národ truchlil nad někým neznámým, i když by si to třeba zasloužil, ale to by jsme pořád jen truchlili

quentos

tito lidé se vypracovali k oblíbenosti vlastním úsilím, tudíž si to zaslouží. Lidé umírají denně, to bychom nedělali nic jiného než truchlili – obyčejným lidem stačí, když pro ně truchlí jejich nejbližší.

led

Aj keď nie som „fanda“, uvedomujem si ich „nedokončenú“ propagáciu nášho športu, republiky, ľudí…
Sú ľudia známi, známejší a neznámi. Každý z nich nás nejako dostáva do povedomia vo svete (aby nehľadali našu republiku niekde na hraniciach Kene – ako sa už stalo), žiaľ aj tí záporní…
Prirodzene smúti sa aj nad verejne neznámymi, ale títo hokejisti sa stali určitým symbolom, dokázali spojiť ľudí bez ohľadu na pohlavie, národnosťa farbu kože, politické a náboženské vyznanie.
Pre mňa sa stali aj zbytočne smutným symbolom honby za peniazmi za každú cenu aj nedodržaním pravidiel bezpečnosti (zastaralá nekvalitná technika)

jendahun

Škoda každého dobrého člověka,určitě si zaslouží být oplakávání,ale už se mi to zdá být taky extrém.Nejsem fanouškem těchto sportů,asi jsem divný,ale víc mě přijde líto Pavla Vrby.Ten potěšil podle mě víc lidí.Jeho texty písniček se budou ještě dlouho hrát a lidi si je budou prozpěvovat.

MrGandy

Stačí si vzpomenout na rachna kachna toto leťelo a hned mi je jasný, že si holka a na hokej se nekoukáš. A jak víš, že nikdy nefandila…?