mimoň

Proč rybičky nežerou?

Měli jsme už dýl rybičky (neonky, skaláry atp). Pak jsme dokoupili další skaláru a ta nežrala, tak jsme ji dali do jinýho akvárka s jinýma rybkama, protože to předtím vypadalo, že ty dva skaláry předtím jsou dominantní a ta nová se k žrádlu ani nedostane. Jenže i když je s ostatníma v jiným akvárku, tak mi nežere a ani ty nové co jsem přikoupila. Nevíte proč?

Pozn.: V novým akvárku jsou dvě skaláry a dvě paví očka, jsou tam dva dny a ještě nežrala ani jedna co vím a skaláry jsou stále namačkaný za filtrem.

Odpovědi
Lamalam

Můžou být ve stresu ze změny prostředí.

iviiik

skalárů musí být sudý počet a Už při nákupu rybek by ti měli doporučit druhy které je vhodné chovat v jednom akvárku a které ne. Zeptala bych se tam:-)