Ing.internet

Proč Rusové okupují Karlovy Vary?

Nejlepší odpověď
arygnoc

oni je neokupují, oni si je koupili.

lakomí čecháčci (bez urážky) je totiž prodali.

čeho rusové nedosáhli vojensky (po roce 1968), toho dosáhli ekonomicky.

Další odpovědi
Drap

Líbí se jim tam a mají na to. Okupace je ale něco jiného.

led

Peniaze, peniaze, peniaze.
Prečo by si prenajímali, keď môžu vlastniť. Podobný problém máme aj my vo vysokých Tatrách. Je im výhodnejšie investovať a skúpiť, potom zariadiť, aby sa aj v cudzine cítili ako doma. Peňazí na to majú dosť a „obsadeným“ mestám sa ich peniaze hodia, keď majú málo štátnych.

terry

Protože jim to češi dovolí.

lexx

poáč je to atraktívní výdělečná oblast a my jsme hlupáci