zmimi

Proč rozmačkaný česnek do druhého dne zezelená ?

Nejlepší odpověď
hanulka11

řekla bych ,že to bude tím, že se z něj uvolní silice ,ale kdybyste jej smíchala se solí nezezelenal by
Doplňuji:
tento vietnamský česnek není k ničemu
a pokud si chcete dělat forotu /vsadila bych raději na mletý sušený/Pozor je i drcený .Mletý mi víc chutná česnekově

Další odpovědi
Radak

Dobrý den,
Rozmačkaný česnek nakládám do oleje: do skleničky dám trochu oleje, do toho rozmačkaný nebo nadrobno nakrájený česnek a uzavřu. V chladu vydrží týden i déle.