Proč rodíme děti, když z toho nic nemáme?

Zamysleme se nad rozením dětí z hlediska zisku a ztrát, děti jsou pro nás jednoznačně ztrátovou investicí, je třeba těhotným ženám konečně vysvětlit, že mají jít na potrat, protože je pro ně lepší si pořídit pokojové květiny do bytu místo dětí, květiny dají bytu lepší vzduch a i vzhled se zlepší, nároky jsou zde poměrně, malé stačí je jenom zalévat a pohnojit. Pokud nebude mít EU zaměstnance, tak může otevřít hranice přistěhovalcům z celého světa, je třeba se otevřít světu a vytvořit v EU multikulturní.

Nejlepší odpověď
Psychotic

Ale co to je, tohleto?

Dřív to tvoje trolení bylo přeci jen o chlup lepší, ty už se ani nesnažíš, co?

Další odpovědi
Drap

Naštěstí jsou stále lidé, kteří nepřemýšlejí pouze o zisku. I když musím přiznat, že u některých jedinců by bylo opravdu lépe, kdyby se nenarodili. Doufám, že alespoň ty se rozmnožovat nebudeš a tím ušetříš celému lidstvu.

Kelt

A co máš z toho zisku. Do truhly jdeš nahý, nemůžeš si vzít ani korunu. Tak bys to mohl dát aspoň dětem, kdybys je měl.

fcoop

Nevím jak ty,ale já děti nerodím.
Skoro mám chuť poznamenat – škoda,že tohle! nevěděli tví rodiče.
Ale neudělám to.
Dneska tě to ale bere..........laik žasne,odborník ta­ké.

ten který je

Chlape vy byste mohl být klidně nějakým úředníkem v Bruselu.DDD

iceT

No, možná někteří z toho nic nemají, možná někteří by nikdy děti mít neměli, ale bez dětí by lidstvo vymřelo a neměl bys komu vykládat svoje bludy. A kytky nestačí jen zalívat a hnojit, některé potřebují stín, jiné světlo.

postcd

možná že kvůli potřebě dávat lásku někomu, mám dojem, že i lidé existují z toho důvodu

led

Naozaj sa zamyslite až potom klaďte otázku.
1 – Doporučujem vám návštevu pôrodnice a tam túto otázku položiť. Ale najprv si zabezpečte miesto na chirurgickom oddelení…
2 – Buď ste zaslepený, alebo neznalý (co pochybujem), že k počatiu dieťaťa musia byť 2, slovom dvaja, ľudia opačného pohlavia. To znamená muž a žena. Neviňte z toho len ženy.
3 – imigrácia v tomto prípade je, ako sa hovorí „mimo mísu“.

poznámka k zjentkovi: nadmieru zaujímavé zhodnotenie, ale nemáte pocit, že väčšina tých „nehôd“ sú zámerné od oboch pôvodcov „nehody“?

pozrite si odkaz a zamyslite sa https://www.go­ogle.sk/search?q=Pom­ník+nenarodených+de­tí

mosoj

Jestli je někdo ztrátovou investicí tak jsi to ty.

zjentek

Tak to máš štěstí, že jsem tady. Na to ti leckdo takto upřímně neodpoví.
O děti jako takové nejde vůbec, nic z nich skutečně nemáme, když ještě neexistují a ani nevíme, co to bude za model. Primárně je tebou zmiňované „rození“ zprvu jen o souloži. Ale když už se u toho stane „nehoda“, snažíme se tomu z nepochopitelných důvodů přizpůsobit. Asi je to nějaký pud. Zejména ženy mají později „po nehodě“ nějaký pudový, zcela nepochopitelný cit pro její následky. Kolikrát úplně zapomenou na kytky a častokrát pak květiny vymění za lahev něčeho ostřejšího, takže později, na stáří, pak z podobnýho porodu skutečně nic nemají.

Led, většina? Skutečně myslíte, že „většina“ byla stvořena z lásky a nebo láskou?
Led, zamyslite sa. ..;)

Neguš

Vy jste člověk s nemocnou duší,v reálném světě asi nežijete.Také má na Vás zásadní vliv Tv a podobná média.Takové otázky byste nekladl,kdyste se o tuto problematiku víc zajímal.

bububabu

To je opravdu zvrácená otázka.