aruallaf

Proč říká youtuber Nejfake, že při Zaříkávači lží bude pouze 400 lidí?

Někde ve videích řekl, že u Zaříkávači lží (14.7.2014) bude pouze 400 lidí, ale pak ve videu 19.kapitola pod tím datumem probliklo „VODIČKOVA“ pozadu… jak jste to pochopili? Jak by mohl zabránit, aby u odhalení nebylo více než 400 lidí? :/
Doplňuji:
Omlouvám se každému, kdo moji otázku nechápe, nezná Nejfaka, nebo neví o co jde, že tady otravuji..

Nejlepší odpověď
kapka

Já ti rozumím, ale odpověď neznám, také nevím, jak to bude nakonec zorganizované. Stejnou otázku jsem si položila taky, ale asi nemá moc smysl nad tím přemýšlet, necháme se překvapit… :)

Další odpovědi
NikkiHeat

Upřimně, nerozumím co chceš?