Michal Kole

Proč redaktorka TV Prima Lenka Pastročáková nevypila pivo v reportáži na ex do 5 sekund ?

http://play.i­prima.cz/all/253301/a­ll v 18 minutě

Nejlepší odpověď
iceT

Nemá trénink.....

Další odpovědi
anonym

Michale, tož Ti nevím…
Pokud je to pro Tebe ale nutné, tak pošlem písemný dotaz. Na ten prý je odpovědět slušnost.
Pokud jde ale o normální ženu a takovou rychlost, tak prý ženy mají snahu polykat a potom se při „vyprazdňování“ půllitrů nepřiměřeně zdržují.
Kdyby ses ale zeptal mne, tak já mám rychlost jedno pivo za půl roku. Taky blbý, co?