Banán94

Proč rádia hrají pořád jedny a ty samý písničky?? A proč je nehrajou celý?

Nejlepší odpověď
Drap

Každé radio si hraje co chce a co se mu líbí. Rozhlas sice moc neposlouchám, spíše jen jako kulisu, ale pokud vím, tak se hrají písničky celé.
Výběr písniček mají na starosti jednotliví redaktoři a t svým způsobem určují i popularitu jednotlivých písniček. Nelze vyloučit, že i zde hrají svou úlohu peníze a další vzájemné vztahy.

Další odpovědi
anonym

rádio už dávno neposlouchám právě kvůli tomu, že hrají jednu písničku třikrát za dopoledne. raději si pustím TV rockmetalovou stanici Rebel, nebo československou klasiku na TV CS Muzika, kde si při starých vykopávkách vzpomenu na časy svého mládí 🙂

iceT

Jak která rádia, já si třeba pouštím RockMax a tam jsem ještě neslyšela, že by se písničky opakovaly.

bububabu

To je stejné jako s televizí, také tam hrají dokolečka ty stejné filmy. Už se zase těším na Ramba, už ho nehráli téměř měsíc, tak už mají zpoždění … :D

anonym

Je to ubohá komerce kde jde o peníze!