krabičák88

Proc psy po vykonani velke potreby nesmrdi ?

Ja kdyz kadim, tak pokud se neutru tak z 95% smrdim…

Pokud se, ale vykadi pes tak nikdo nepozna ze zrovna kadil (nesmrdi)

Jak to sakra ti psy delaji ? Myslite si, ze kdyz si necham misto lidske prostaty implantovat psi, tak prestanu smrdet ?

Nejlepší odpověď
anonym

Blbost – čuchni si k právě vykálenému psovi pěkně zblízka…
;-D

Další odpovědi
Drap

Ale smrdí, to jen ty zřejmě nemáš v pořádku čich.

Kajdamajda

:DDDDDDDDDDDDD Nic proti ale málem jsem u tvé otázky chcípla smíchy :D
Ne, já myslím že ne :D je to prostě pes :)
=DDD Bože

isteron

Pričuchni si k jeho ňufáku, a to nemusí byť ani po veľkej potrebe. Neraz som našemu psovi utieral zadok, najmä keď mal nejakú hnačku. Mal biely kožuch, pomerne hustý, tak som mu ho radšej očistil, aby v byte niečo nezašpinil. Ani jeho koberček v pelechu.

Rhenaya

Tak to je dobrá otázka :D opravdu netuším jestli je to jen vtip nebo to myslíš vážně :D
Samozřejmě, že smrdí ;) :D