samicek333

Proč psovi po hře hrozně slzí oči?

Ahoj, proč našemu psovi, který si hraje, začnou slzet oči? Různě se válí, hrajem si třeba půl hodiny, házím mu hračky, nebo tak podobně, ale pak, když se vyválí mu strašně slzí oči. Občas i jen jedno. Má je rudý a okolo úplně mokré chloupky. Vím, že nějakým menším psům oči slzí i normálně, ale my máme zlatého retrívra. Je to normální? Nemůže se třeba uhodit nějak při tom válení nebo nemůže mít na něco alergii?
Doplňuji:
no ale oči mu slzí opravdu hdně, má je úplně rudé…

Nejlepší odpověď
Drap

Mohl by to být i projev alergie, ale u většiny psů se to stává normálně
Doplňuji:
Pokud slzí hodně, nezbývá než navštívit veterináře

Další odpovědi
terry

A jít s ním na veterinu tě nenapadlo????

briketka10

divím se všem pisatelům taková otázka už bych měla výsledky od lékaře doma a nikoho bych se zde neptala ! Protože zrak zvířeti nevrátíš !