Proč psi štěkají a vyjí při vysilání místního rozhlasu ?

Nejlepší odpověď
led

Zjavne je zle nastavený, niektorý tón (frekvencia) je pre psov rušivý. Väčšinou ide o vysoký tón z oblasti pre človeka nepočuteľný. Stačí orezať výšky, tj zrušiť pískanie a psy stíchnu.
To, či je zvýšený poplatok za držanie psa, alebo kto je kandidát na starostu, im je úplne jedno, ak majú čo jesť.

Další odpovědi
Ella

asi je to určitými frekvencemi, které pro ně nejsou zrovna příjemné, nebo se jim nelíbí hudba :D ale je pravda, že u nás na vesnici taky vyjí, hlavně při té dechovce co tam pouštějí… :)
nám se to třeba nezdá, neslyšíme to, ale psi mají citlivější sluch než mi a reagují každý individuálně.

Drap

Je to pro ně něco nepřirozeného, neznámého. Také zvuky které rozhlas vydává , nepatří pro psa mezi nejpříjemnější.

láďa1

Nedivím se pokud hlásí zdražení poplatku za psa…