bolak

Proč psi obskakujou lidem nohy?

Inspirovala mě předešlá otázka, kdyby to někoho náhodou zajímalo > http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/proc-nam-psy-olizuji-nohy-ruce-a-oblicej

Nejlepší odpověď
anonym

… a od toho vznikla nadávka: aby ti pes nohu po**bal.

Další odpovědi
briketka10

to je ono sousedky pes mě
nedávno počůral on to někdy
jen tak ze srandy někomu
udělá asi cejtil fenku ještě z
chalupy, jak jsme se vrátily
z dovči blázínek poťapaná :D
Doplňuji:
no jó a měl ho venku !!

anonym

Je to nežádoucí projev dominantního chování psů.

cochee

No to je zajímavé, že to vždycky dělají jen někomu. Napadlo mě, jestli „oběť“ třeba nepřichází do styku s fenou (která třeba navíc zrovna hárá). Až se stanu svědkem, musím se „oběti“ přeptat :)

bolak

dobře, já sem se chtěl původně zeptat, proč to dělaj jen psi a né třeba kočky, ale vzhledem k tomu, že kapce to dělá kocour, tak jaká další zvířata v tom ještě jedou?

Má někdo morče nebo andulku která je na tohle vysazená?

kapka

http://www.you­tube.com/watch?v=_A-kwksilxc
našla jsem jen papouška, morče ne 😁

http://www.you­tube.com/watch?v=ChI7WHs­il_8
a tady ještě důkaz, že objekt nemusí být cítit po feně 😁

viděla jsem už určitě i video člověk+nějaký los, jelen nebo, co to bylo, nemůžu to najít.

zjentek

briketka: kdo a co měl venku?

briketka10

zjentku tedá,
to nevíš jó ? no přece šulína né :))
my tak říkáme našemu pejskovi
i když se jmenuje Čikínek, ale
občas na něj voláme Šulínkůů..
místo Čikínkůů.. :D

bolak

xD xD

takhle otevřeně jo.. :)) no tak teda oukej, jinak ale dneska nemám náladu se bavit o šulínech, takže jen řeknu že tou fenkou to asi nebude :) my totiž psa vůbec nemáme, ani z žádným nepřijdu do styku..teda lépe řečeno do kontaktu, abys z toho zase nezdivočela, takže to muší bejt nečím eným..

briketka10

to teda nejni nečím iným :))

bolak

briketko posloucháš co povidám? :) ty tvrdíš že ze mě celjtí fenu, já říkám, že ze mě cejtit fenu nemůže, protože s žádným psem nepřicházím do kontaktu a na to ty tvrdíš, že ze mě cejtí fenu :)) takže jak to bude pokračovat dál? :) já ti říkám, že to musí bejt něčím jiným, protože jinýho psa ze mě cejtit prostě nemůže..

kapka

Nemusí to být fenou. A jinak, mně to dělá i náš kocour, jen s rukou, když ležím v posteli. Jsem tak úchylnýho kocoura v životě neviděla. Prej jsem asi kočka, no. 😁

bolak

to asi jo teda :))

bolak

a já jsem v tom případě pěkná čubka..

kapka

Albert Čubka Einštajn 🙂

briketka10

no kapka na to kápla :DD
http://us.cdn1­.123rf.com/168nwm/­chudtsankov/chud­tsankov1207/chud­tsankov120700021­/14510455-smiling-water-drop-with-umbrella.jpg

kapka

Jéé, hezkej obrázek, díky. 🙂 <3