Proč první výsledky sčítání budou až někdy v listopadu?

To je pro superpočítač, který Český statistický úřad má problém sečíst několik miliónů formulářů. To je práce na pár hodin.

Nejlepší odpověď
Rocker

Aby mohlo mnoho úředníků půl roku předstírat práci za naše daně

Další odpovědi
tom004

V jedné písni se zpívá,„statistika věda je,má však cenné údaje“. A právě rozdělit,zařadit ap. tyto údaje,chce čas.

Aha,tak to se Hanny 2 omlouvám, a i textařovi,je to pravda.Je vidět,že už si ani ty pohádky neppamatuji.

hanny 2

Myslela jsem,že se zpívá „statistika nuda je.....“,tak asi proto.

kablik

máš pravdu,pro superpočítač to není problém,dnes jsem odnášel obálku s čítacími archy na poštu tak mne napadlo kolik asi těch obálek budou must otevřít aby se dostali k obsahu, většina lidí to asi tak udělá jako já a ted si představ tu obří hromadu a skus počítat kolik těch obálek se tam sjede…