Angi

Proč prst přiložený pod nos zabraňuje kýchnutí?

celkem by mě zajímalo, jak to funguje, jak to způsobuje zastavení kýchnutí atd

Nejlepší odpověď
annas

Chcete-li si o akupresurních bodech přečíst víc (včetně fotografie), najděte si v odkazu nadpis Akupresura. Mám s akupresurou dobré zkušenosti.

http://alterna­tivnimedicina­.blog.cz

Pod nosem je

1. bod – tzv. strážce radosti, používá se technika dělení (vycházíme z bodu do všech stran) po dobu 20 vteřin, při problémech s opary, bolesti zubů, zánět sliznice a úst. Nejlepší je stlačování bodů opakovat než na jeden bod působit příliš dlouho.

Další odpovědi
hanulka11

nestačí přiložení ,musíš stlačit bod pod nosem – je to jeden z akupresurních bo­dů