zjentek

Proč prostý lid nedá panu Babišovi klid?

Co jim probůh udělal, že jich byla zase plná Letná? Jaká část národa Letnou podle vás okupovala?

Já se dnes mám nejlépe za celý svůj DLOUHÝ, dosavadní život. A chci se mít ještě lépe, takže je jasný, že jsem nespokojený a nasratý, ale jsem v klidu pln víry a nechodím svůj osobní nekomfort a frustrace z toho, že se „mám dobře a ne ještě líp“ netrpělivě vytrubovat hned na celou Letnou!

Proč se poddaní za tohoto režimu už prostě nechtějí jednoduše poddat?

Nejlepší odpověď
Drap

Zde vůbec nejde o Babiše, zde jde Miliónovému chlívku o uchopení moci a prosazování svých vlivů. Popření Benešových dekretů, o migranty a o příklon k Sudeťákům. Babiš je jen uměle vytvořená záminka.

Další odpovědi
Kepler

Protože to není lid PROSTÝ, ale SPROSTÝ, což ve slovenštině znamená „hloupý“. Je to normální stádotvorná politika opozice a z některých prostých občanů jsou ovčané.

DoTazatel

Za vším je Milion chvilek pro demagogii*.

*V jejich případě je možná i demagogie mírné slovo, protože oni nepodávají jen zkreslené pravdy, ale často naprosté nepravdy, neověřené hlouposti a naprosto neobjektivní a útočné ‚názory.‘

Pepa25

Prostý lid si pan velkopodnikatel Babiš dávno koupil (někoho koblihou, dalšího slibem, většina byla samozřejmě dražší, proto ty rekordní výdaje státního rozpočtu). Ten jen ti intelektuálové furt remcaj`, že plný žaludek není vše …

Kryšpín

Praha je Praha rok 1942, 1948, 1968, 1989. Andreje svrhnout a dosadit pana Mináře poté jak se zachová jeho 30% voličů těžko odhadnout.

dudu

Protože takto zřejmě chápou představitelé Milionu chvilek demokracii:
za skandování a pískání zhruba 15 protestujících dnes ráno po 07:15 premiér a předseda hnutí ANO Andrej Babiš položil květinu a zapálil svíčku na Národní třídě.
Protestující na Babiše čekali s transparentem „Braňme se“ a nápisem „Bureši, ani to nezkoušej!“. Někteří křičeli „Táhni odsud, estébáku!“.
Zdroj: https://euroz­pravy.cz/doma­ci/politika/30-let-od-sametove-revoluce-babis-polozil-kvetinu-na-narodni-tride-demonstranti-ho-vypiskali.e8e9cf76/

anonym

proč ? to je celkem jednoduché, oni samozřejmě nevěří že by Babiše dokázali sesadit, volby dopadly tak jak dopadly a on tam prostě svůj mandát má. Tyhle protesty ale poukazují na to, že s tímhle člověkem a jeho velmi pružným a vypočítavým charakterem i schopností tunelovat ze státního pro vlastní firmu po miliardách (legálně) není něco v pořádku … je dobré to připomínat a držet kolem těchto sporných bodů živou diskusi. Protože Babiš rozhodně nepatří mezi ty kteří by se zdráhaly nějakou křivárnu pokud z ní budou mít osobní prospěch.

Hufnágl

No vida!Já vložil otázku tohoto znění: Jaký je váš názor „Milion chvilek“? A byla mi odstraněna. Divné, že?

dudu

Lidi ti pražáci se snad docela pomátli:
Před polednem přišel uctít památku také předseda poslanců TOP 09 Miroslav Kalousek, kterého dav nadšeně vítal.
Mirek na Hrad, vítala Národní třída Kalouska.
Zdroj: https://www.no­vinky.cz/histo­rie/17-listopad/clanek/ces­ko-slavi-30-let-svobody-a-demokracie-40303866?dop-ab-variant=100&seq-no=1&source=hp

anonym

Nejde jen o akt uctění památky, uctít památku by tam klidně mohl přijít i Kájínek, jde spíše o to, od koho jde o upřímný akt a od koho o velmi špatný pokus o vtip a chladný v duchu jeho vlastní vypočítavosti. Představte si, že před rokem 89 zastáváte funkci práskače státní bezpečnosti, donášíte na své kolegy v Petrimexu státní bezpečnosti a pak třicet let po převratu hezky otočí jak korouhvička, na kohopak a komu asi donáší informace dnes ? Je v tom trochu tragikomiky nemyslíte ? Nic z toho ale není prokázáno bez sebemenší u soudu takže to není platný argument. Tím je zřejmě jen jeho existující střet zájmů, přesun vlastnictví firmy, která čerpá rekordní prostředky přímo ze státního rozpočtu do fondu jehož vlastnictví je rozprostřeno po nejbližších členech rodiny může být z právního hlediska odstraněním střetu zájmů ale z faktického jistě nikoliv, to snad uznáte.