Svobodny

Proč, prosím Vás, nemůže, či být dokonce nesmí na dveřích v domácnostech dveřní zavírač?!

Nejlepší odpověď
Edison

Kde jsi to vyčetl?

Další odpovědi
Mc Merkurion

… co to je za blbost ??? … odkaz na toto by nebyl ??? … nebyl, je to blbost … žádný zákaz nejni …

cochee

A co to vlastně je, ten dveřní zavírač? (Jeden by řekl, že i dveřní klika je zavírač. Zavírá dveře. Nebo ne?)

marci1

Může, ale dveře musí být patřičně „odolné“ a zavírač v tichém režimu. 🙂

nyjono

Jak jsi na to přišel, že být nemůže???

Kryšpín

Zeptat se na adr. Rue de la Loi Wetstraat 170, B 1049 Bruxelles, zda je zakázaný, či nikoliv