ptáč

Proč prodejci kaprů zabíjejí ryby za plentou?

Čí to je nápad? To se snad dětem musí tvrdit, že jídlo pochází ze supermarketu?

Nejlepší odpověď
BANAN93

asi vedoucí supermakretu nechtějí kazit dětem vánoční atmosféru tím, že před vstupem do supermarketu uvidí popravu – rodiče mají právo vysvětlit dětem sami jak to je s kapříkem

ps. já ještě plentu nikdy u vánočních kaprů neviděl

Další odpovědi
cochee

Ještě je možno uvést druhý aspekt a to čistě materiální: občas stříkne nějaká ta krev, tak skončí na té plentě a ne na oblečení kolemjdoucích či zákazníků.

ivzez

Nechtějí prozradit „know how“…

anonym

Aby je to nebolelo,když se trefí do prstu.

lexx

poáč se stydí

cukrar

Jen hygienický důvod, aby Vás nepotřísnili krví. Někde to dělají za plexisklem, jinde nerezová stěna.

Příklad, přijde zákazník, koupí malinkého kapra, nechá si ho zabít a vykuchat. Před placením zjistí, že je jeho kabát potřísněn krví a požaduje náhradu za vyčištění.
Co by měl dělat prodejce?