Avatar uživatele
kotě07

Proč? Proč sááákryš proč? Proč je ten limit?

Na co je limit odpovědí? Proč můžu odpovědět jen na omezený počet otázek denně? Prooooč sááááákryš? 😁
Doplňuji:
Mě vááážně nejde o body, ale o to,že odpovím na něco, pak vím odpověď a chcik odpovědět, a nejde to… pak je otázka uzamčená… a mě mrzí, že jsem neodpověděla.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 4757 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
led

Kotě, až vyrastieš a už nebudeš malé Kotě, už nebudeš mať limit – budeš zlatá Kočka. Zatiaľ musíš sa pekne vyvíjať od žiačika cez pokročilú, bronz, striebro po zlato. 🙂. Čakám ťa s červeným kobercom na stupni zlata. Zatiaľ trpezlivosť a znalosti.
PS.
odpovedať môžeš bez bodov v diskusii k otázke.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
hanulka11

Každý jednou začínal a oni se ti body nasbíraj neboj

http://www.od­povedi.cz/bodo­vani

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
sejtanka

Všichni jsme to tak měli,takže nevěš hlavu,ono bude líp.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
barnajka

Ale o bodech to všechno je :) Potřebuješ tu sbírat body, abys mohla víc odpovídat. Čím víc bodů, tím víc všeho: odpovědí, otázek, palců nahoru…Ze začátku se nedá poradit nic jinačího než BÝT TRPĚLIVÁ :)
Už když nasbíráš 100 bodů, dostaneš hodnost „pokročilý“ – a ty limity jsou hned lepší! Teď můžeš odpovídat jen na 10 otázek denně, jako pokročilé se ti ten limit zvýší na 25. A to už docela přijemná změna, znám to sama moc dobře. Měla jsem stejný problém jako ty – první 2, 3 dny jsem měla limit vyčerpaný během chvilky. Teď ho kolikrát ani vyčerpat nestíhám :)
Ještě chvilku vydrž, těch 100 bodů se dá nasbírat docela rychle :)

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek