9 řemesel

Proč,Proč?Proč? Snad svatá inkvizice?

Či proč byl smazán příspěvek o hromosvodu na kostele?Mělo to být součástí přípravy na pondělní přednášku, škoda. Příště si zadám něco o jednom spolku KluciStáleČer­pajíMléko.To jsem zvědavý, jak to dopadne.Jdu tedy stou otázkou jinam,…
Doplňuji:
Pardon, mělo být… s tou otázkou …

Nejlepší odpověď
Damiana

Jestli myslíš tuhle, tak ta tu je…

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/co-myslite-je-to-pokrytectvi

Další odpovědi
anonym

To víš,sluníčko už má sílu a tak se příspěvek vypařil! Nebo… nechci malovat čerta na zeď!
Doplňuji:
Proč se omlouváš? Jak řekl v nějaké diskuzi nějaký dr,že člověk je omylný!