sofid

Proč proběhne odhlášení na ČSFD?

Když se přihlásím na ČSFD tak dám ať zustanu automaticky přihlášen (na furt, dokud se sám neodhlásím) no ale i přes to mě to vždy odhlásí samo když opustím stránku, nevíte proč?
Doplňuji:
Používám prohlížeč Mozilla Firefox a vim že je to asi ostuda ale nevím pořadně jak to nastavit, tak aby to bylo ok, poradili byste mi prosim? :)

Odpovědi
cochee

Pravděpodobně to je řízeno prostřednictvím cookies, takže buď je máš v prohlížeči zakázány, nebo používáš anonymní režim, nebo máš nastaveno, že ukončením prohlížeče se všechna dočasná data včetně cookies mažou.
Doplňuji:
Nástroje – Možnosti – Soukromí – Nastavení historie: buď „Pamatovat si historii“ anebo „Použít pro historii vlastní nastavení“ a v druhém případě zrušit fajfky u „Vždy použít režim anonymního prohlížení“ a „Při ukončení aplikace Firfox vymazat historii“ a naopak zafajfkovat „Povolit serverům nastavovat cookies“ a k tomu nastavit „Povolit cookies třetích stran“ na „Vždy“. Platí pro aktuální Firefox v. 24, ve starších to ale asi bude stejné.

arygnoc

som prihlásený neprerušene už asi 2 roky.
Doplňuji:
stránku, na ktorej som prihlásený, mám v záložkách a po jej otvorení mi prihlásenie ostáva.

bolak

To se děje každýmu, myslím že je to updejtama webu.