Klarisa

Proč přitahuji lidi,kteří mě jen využívají?

Nemám kamarádky,protože mě všechny využívaly.Ale když si najdu novou,tak mě po čase opět začne využívat.Týká se to i mužů,když si myslím,že je to ten pravý,vyklube se zněj vyžírka,alkoho­lik.Bojím se,že se ho nezbavím,každý den tu chodí,pivo v ruce a čeká,že mu dám na pivo.Je to hrůza,co mám dělat?To fakt nepoznám hodného,slušného člověka?já přece taková nejsem.Navíc mluví sprostě.Jsem fakt blbá,když nepoznám jaký člověk je.Už myslím na to,že se raději zabiju,už nemůžu,jsem zase neštastná a zklamaná.Je tu chlap,,který by chtěl 43letou ženu?tedy mě?
Doplňuji:
zkoušela jsem seznamku a vždy mi napsal uchyl a poslal foto svého přirození.Nemám šanci,jsem prokletá.

Nejlepší odpověď
Nuk nuk

Možná jste jen málo opatrná. Co se týče kamarádek, tam člověk nemá moc možností si danou osobu prozkoumat. Přátelství a pravá láska se poznají až časem a až v kritických okamžicích.
U mužů (a pro muže platí „u žen“) – tedy potenciálních partnerů, musí člověk být opatrný. Ono se to v dnešní době moc nenosí. Každý chce mít za každou cenu někoho, jenže ve skutečnosti si většina z nás aspoň v hloubi duše přeje jednoho/jednu na celý život. To ale nejde tak, že přijmu prvního, kdo se na mne usměje. Byla jsem ve výběru vždycky velice opatrná a snažila jsem se dotyčného poznat co nejvíc, ještě dříve, než jsme začali nějaký vážnější vztah.
Můj manžel má také své chyby a věřte mi, že bych ho někdy …vystřelila na měsíc. Ale nekouří, pivo nepije, opilý – v náladě byl párkrát, ale nikdy jsem ho neviděla „namol“. Sprosté výrazy používá, ale ani zdaleka ne za každým slovem a už vůbec ně nějaké oplzlosti.
Asi to chce být opatrnější.
Doplňuji:
Prokletá nejste, jen nesmíte brát šmahem každého, kdo se nabídne. Je normální, že nejrychlejší jsou ti nejnevhodnější.

Další odpovědi
Pavel1212

Někdy se mi to stane taky. Já jsem ke všem hodný a rád všem pomohu, ale možná jen 20% z nich se dá říct, že to jsou mí kamarádi.

trenkyvkině

Život je takový velký dobrodružství,musíš hledat a věřit,že najdeš,mimochodem 43,není nijak moc

jinak souhlasím z Michalem,musíš se vnitřně naladit,tzn vymezit si určité hranice a už v počátku vztahu eliminovat nebezpečí nátlaku,

Zdroj: Poraď se s Vodra

Michal

Někdo to neumyslně vyhledává.Pak se cítí jako trpící a dělá mu to dobře.Z tohoto kruhu se dostanete vnitřním zákazem některých aktivit.

panenka

a nenapadlo tě třeba klariso se z někým seznámit přes seznámku?dej si tám inzerát že máš 43 let a že by jsi se ráda seznámila s pánem vypiš jaké máš koníčky a uvidíš že se ti někdo určitě ozve.přeji ti v tomto hodně štěstí

Honzucha

Nevíš co chceš. Chlap není hodný a slušný.To by potom byl chlapeček. A proč tě všichni využívají? Protože jim to dovolíš! A přestaň se bát mužského přirození.