vlk samotař

Proč při kliknuti na domeček se odhlásím z emailu. Win 7 – explorer

Odpovědi
Quimby

Domeček znamená domovská stránka.
Mohl bys napsat kam tě to pošle a co máš na které stránce máš email?

Jantar2

Kam Vás „Domeček“ domovská stránka přesměrovává?
Jaký používáte prohlížeč?
Máte v prohlížečy nějaké doplňky / pluginy?
Jaký máte operační systém? (např. Windows XP, Windows 7, Mac OSX apod.)
Měl jste již problémy s něčím podobným?
Doplňuji:
Omlouvám se že jsem si nevšimnul že máte Windows 7 a Explorer… Ale přesto prosím odpovězte na mé ostatní otázky

vlk samotař

Seznam.cz

vlk samotař

doplňky / pluginy nemám a takový problémy jsem neměl. MSE. žádný vir nenašel. Začalo to po aktualizaci.