Melounek6

Proč při „dětské puse“ nic necítím?

Mám takový problém, dneska jsme si dali s přítelem naši první „dětskou pusu“. (Pro informaci, je nám 15) Bohužel jsem u toho nic necítila a přišlo mi to trochu divné. (Když se objímáme a on mě třeba hladí po zádech tak mě to i trochu vzrušuje, takže tím že bych ho nemilovala to rozhodně není). Nevíte čím to může být? Nemáte to někdo stejně, nebo jste o tom aspoň neslyšeli? Budu ráda za každou radu.

Nejlepší odpověď
zjentek

Něco ti při dětské puse vadí. „Cosi“ tě upozorňuje, ale souvislostem zatím nerozumíš. Sama musíš přijít na příčinu. Naslouchej vnitřnímu hlasu, napoví ti. Výplody vlastního chápání nepodceňuj. Někdy jsou podstatnější, než rozbor tvých pocitů s okolím, byť máš okolo rozumné lidi. Okolí totiž nakonec tvůj vlastní úsudek tak či onak ovlivní. Třeba chceš víc, než „dětskou pusu“, kdo ví, jen hádám, ale můžou vadit i určité gesta, pachy, tvé předsudky, cokoliv.

Další odpovědi
Kelt

Nemáte žádné zkušenosti, ještě se hledáte, poznáváte. Poznáváte svoje tělo, emoce. Začínáte si uvědomovat, co se děje. ještě to nemáte pod kontrolou. Nech to dozrát. Tělo je možná připraveno, ale mysl a duše ne. V jednom těle se tři hádají. Musí tam být shoda. Pak budeš cítit, když tě přítel chytne za ruku, obejme a pod.

Bobek 2

Pokud jsi při „dětské puse“ necítila vůbec nic, tak to je zjevně necitlivost rtů. Nejběžnější příčinou je rakovina. https://tema.ces­kaordinace.cz/te­ma-necitlivost-rtu-445799.html Nejvíce se vyskytuje u mužů mezi 60.–70. rokem věku.Rizikovým faktorem je častý a dlouhý pobyt na slunci a kouření dýmky.

Jinak mohu ujistit, že dětské pusy běžně přijímá i spousta rodičů a prarodičů a tetiček, a většina z nich z toho taky do žádného stavu extáze neupadá. Prostě jen mají radost, že jsou s tím, koho mají rádi. Pusa je prostě jen pusa, něco jako podání ruky na pozdrav.