Proč pracující chtějí být žebráky?

A přitom žít pro lepší budoucnost?
Doplňuji:
http://m.novin­ky.cz/article­Details?sznu=2fkTaZ­Sx441tglf1&mId=8&sId=8&a­Id=273500

Nejlepší odpověď
tom004

Nějak nechápu „co tím chtěl básník říci“.

Další odpovědi
Lukasy

Asi že by na tom byly temněř stejně?..
Ale jeto trochu divně položena otazka taky jsem ji moc nepochopil.

anonym

reakce na šlánek – oni nepracují, oni vytvářejí zákoné normy pro zvednutí požitků-.

jwood

Zeptej se nějakýho žebráka,kolik bere. A hlavně ne nějaké socky,která zi za každou dvacku valí koupit chutné krabicové víno 😁

venkovan

Proč by jimi chtěli být, když už jsou!