Děda Louda

Proč posloucháte rádio?

Admin si to nepřeje.

Nejlepší odpověď
aramah

Nerozumím otázce,
Uniklo mi něco? :)
Doplňuji:
Vím k čemu je rádio ale co stím má admin…?

Další odpovědi
briketka10

poslouchám Rádio Beat hrají perfektně a dnes mi aspoň zvedlo náladu a co je Adminům do toho !!
ať tady vyspraví nedodělky a budeme všichni spokojení :DD

anonym

Abych se něco dozvěděl z regionu ve kterém žiji,abych byl v obraze,co se děje ve světě a také mám rád písničky,které mi něco říkají!

dědapetr

Protože nečučím pořád na tv.

Damiana

Kdo se má pořád koukat na jedny a ty samé ksichty…:-)

Ravenne

Já ho poslouchám jako zvukovou kulisu například při vaření.

yukí

no já ho poslouchám protože v radiu hrají skvělou muziku

tom004

Admin s tím nemá nic společného.Zřejmě narážíš na reklamu,kterou Ti oprávněně smazal.

Retko

Neposloucham :)

Petra09

Ja ho neposloucham,zpravy mam na netu a pisnicky v mobilu a na CD:)

Děda Louda

To, co vám uniklo je, že mi byla smazána předchozí otázka týkající se konkrétní stanice, jež rozšiřuje své vysílání do nových lokalit, které doposud nepokrývala. Admin to pojal zřejmě jako reklamu. Jindy netečný moloch předvedl tak bleskovou akci, že jsem stačil zaznamenat jenom jednu odpověď, ale než jsem ji stačil přečíst, zmizela i s otázkou někde v propadlišti odpovědí.cz.
Takže pozvánky nebrat!

briketka10

ahá ..tak to jo..