peterd108

Proč poslední roky padá málo sněhu?

Rodiče si pamatují, že v 80. a 90. letech bylo vždycky v zimě hodně sněhu, zatímco v posledních 5 letech moc sněhu nebylo. Proč to tak je?

Nejlepší odpověď
Kepler

Určitě to souvisí s globální změnou klimatu. Ve střední Evropě jednak klesá množství srážek, jednak se otepluje. Šance na sníh o Vánocích je v posledních letech jen asi 20%. A bude to horší.

Další odpovědi
Toxik 9719

Myslím si,že sníh nepadá kvůli velké ozonové díře. Každý obyvatel planety země by si měl uvědomit, jak ničí svět děláme to úplně všichni

Kryšpín

Poněvadž naši dědové a taťuldové bojovným nebezpečným řinčením dozickými klíči, bylo ukončeno budování komunismu a ti předchůdci čech-rudoši měli v plánu poručit větru dešti, ovšem skoro v obdivované rudé Číně, včetně jejich super výrobků se již o něco podobného pokoušejí, střelbou do mraků