Putin

Proč poslední dobou více mrkám?

Je to už asi týden, prostě jsem začal mnohem více (2× – 3× více) mrkat. Jako bych měl citlivější oči. Je to strašné, hlavně, když se koukám na film :-/ Nevíte co, či čím by to mohlo být?
Nějak nevím, jak tu otázku lépe zformulovat. Díky za reakce!

Nejlepší odpověď
mosoj

Syndrom suchého oka. Mrkání oko zvlhčuje ( jiný důvod pro mrkání není). Pokud se to bude zhoršovat, nemine tě kapání umělých slz do oka. Je jich vícero druhů v lékárně.

Další odpovědi
anonym

To asi může být způsobeny více faktory,lékař určitě více poradí.