Tw!st

proč poslední dobou mám při hrách tak vysoký ping ?

dobrý den, obvykle jsem mýval u her 40–50ms a bylo to stabilní vůbec to neskákalo, možná jen pokud jsem něco začal stahovat. teď ale jen co zapnu nějakou online hru ( LoL,WoW,WoT) tak v ní je ping tak 400–900… a to nic nestahuju a ostatní počítače a mobily jsou úplně odpojeny od internetu… už to tak trvá týden a je to tak vždycky. možná tak jednou za čas asi tak na 30 sekund to jde zase zpět na původních 40ms ale pak to zase hned skočí na ty extrémy při kterých se to nedá hrát. teď ale nevím jestli to je počítačem nebo internetem ( jestli to třeba nespomaluje síťovka nebo třeba ovladače) napadlo mě že by to mohl dělat třeba vir ale antivir nic nenašel.

Odpovědi
Zaibatsu

V prvnim kole bych zkusil restartovat modem a router, odpojit od proudu na 10 sekund. Jestli nepomůže, zkus připojit počítač přímo přes kabel. Potom zkus jinej počítač a jestli i na tom to bude stejný, tak technická podpora tvýho poskytovatele.