sarinks258

Proč pořád musím myslet na příbuzného?

Ahoj.Rodiče se rozešli,když mi bylo rok(je to složitý,tak přímo k otázce.)
Myslím tátu.Vídám ho,ale neviděla jsem ho měsíc.Žije poměrně daleko od města.
Za cca 5 dní ho uvidím,ale už týden na něj musím každý 24h myslet.
Vím,že je to normální,když je to můj táta.
Ale nechci na něj pořád myslet,když ho pak uvidím.
Pomůžete mi prosím,co udělat,aby jsem myslela alespoň chvíli na něco jiného?

Odpovědi
lota

Sama si odpovídáš – prostě si vyber něco jiného, na co budeš myslet. Myšlenky na tátu nech být, nedávej jim váhu, nepotlačuj je, nevěnuj jim pozornost, ještě je zesiluješ. Když přijdou, zkus je brát jako s nadledem, třeba jako strom, kolem kterého projedeš – „ano, je tu. Nic víc.“

Kelt

Myslíš na to, na co chceš myslet, na co jsi zaměřena právě v této chvíli. Jistě tě k němu váše citový vztah, ale nepodléhej tomu. Mohu vidět nádherné auto a mohu na ně myslet, že bych ho chtěl, nebo mohu myslet na něco jiného.
Určitě máš fotku táty, tak mysli na něj, vždy, když se na tu fotku podíváš, nebo při jiné příležitosti, a když chceš myslet na něco jiného, tak si to představuj, třeba si podívej na nějaký film, co tě baví a uchvátí, nebo si poslechni píseň, zazpívej si,
jdi za kamarádkou a snaž se myslet na něco jiného.