štamgast

Proč policie nezatkne Krejčíře když vědí, kde bydlí?

Doplňuji:
Tak mají vydat mezinárodní zatykač!

Nejlepší odpověď
anonym

Snad 5.8. 2013 soud rozhodnwe o vydání:
http://www.no­vinky.cz/zahra­nicni/svet/3011­33-jednani-o-vydani-krejcire-odrocili-v-jar-na-srpen.html

Další odpovědi
ponovotny

především proto, že policie z jednoho státu může legálně zatýkat v druhém státě snad jen ve filmu Šifra mistra Leonarda
Doplňuji:
kvůli mezinárodnímu zatikači se Krejčíř zdržuje jen v zemích kde má jistotu ( a pravděpodobně zaplacenou), že ho nevydají

arygnoc

co na to jan tleskač?
že keď zatikač zatiká, neznamená to nutne zatknutie.
Jo, také zatýkanie, to je iná.

ponovotny

obávám se že Krejčíř by byl mezi prvními, kdo by dopředu věděl, že soud by měl rozhodnout o vydání a v klidu by odjel někam jinam. Na druhou stranu, kdyby ho sem dostali, stejně by to asi byla fraška, neboť je známo, že má Krejčír kompro na spoustu důležitých lidí zde. Dokonce je v podezření, že je přes Tomáše Pitra vlastníkem tzv. Mrázkova archivu