orestez

Proč po stěhování chodí po bytě technik UPC? Co tam má co pohledávat?

Přepis adres.
Navíc tel. čísla UPC bývají a jsou na internetu hodnocena jako obtěžující. Ve svém zaměstnání si vyřizují vedlejšky, prodávají levnou elektřinu nebo se hlásí jako Naftové doly. Nelíbí se mi to a technika od UPC vnímám jako vetřelce nebo agenta. Nepatří sem. Tady jsem já pánem. Lze to vyřešit na chodbě?

Odpovědi
cukrar

O čem to píšete, nač se ptáte?

led

Technik má právo vizuálne, prípadne elektronicky skontrolovať prípojku UPC, je to majetok UPC, vlastník bytu má túto prípojku len prenajatú.

orestez

Změna adresy. Technik musí přijet autem, stojí teď v koloně. Jde o podpis. Žádné zapojování mistře.

cukrar

Vám jde jen o podpis smlouvy? nebo nač se ptáte?