štamgast

Proč po snězení kousku sýra (zpravidla sýr „cihla“) mám v puse jak v polepšovně?

Je to takový divný zápach, který ani po napití vody nezmizí úplně.

Nejlepší odpověď
www

Mně to dělá taky.
Sýr „cihla“ asi není pro nás k jídlu 😁. Řešení? Nebrat!

Další odpovědi
anonym

Zkuste jiný druh sýra. Je jich na trhu dost velký výběr. Celkově platí, že levné zboží má také „levnou kvalitu“. Pachuť v ústech zlikvidujete rozžvýkáním kousku celé skořice. Navíc krásně osvěží dech a je zdravá na trávení.

hanulka11

také by to mohlo být jeho zráním........a hlavně

zkus si ho vyjmout z lednice tak hodinu dvě před konzumací…uvidíš jak si pochutnáš a nebudeš nic takového cítit

briketka10

je to normální, když ho dám kočce nebo psovi pak si teprve užiju co je to polepšovna a takovej Hermelínek no jéjé..

sýry zrající páchnou..
navíc vše co je vyrobeno z mléka v ústech kvasí..
ale zase zápach cibule překrývá mléko divné.

http://www.ka­loricketabulky­.cz/syr-eidam-cihla-30-/

kdo tvrdí, že není z mléka, tak se hódně plete !!

http://www.po­travinydomu.cz/pro­dukt/3841-RAMA-Cremefine-smetana-ke-slehani-250ml/index.htm

Rama smetana ke šlehání je taky z mléka a podmáslí i když sušeného..

jmhad

protože to není sýr.Tedy sýr z mléka,ale z různých náhrad rostlinného původu a chemikálií.
Nedávno jsem třeba koupil RAMA smetanu a po přečtení obsahu jsem zjistil,že to kolem mléka ani nešlo.

jaza

Není to sýr, je vyráběn ze syrovátky s přídavkem pojiv a sóji. Obětuj jednou více kaček na pravý sýr, třeba pravý ementál a poznáš ten rozdíl. Pravý sýr ale stojí kolem 30 Kč za 10 dkg.