popelka

proč po orgazmu omdlévá

chci se zeptat proč přítel..po orgazmu vždycky omdlévá??respektive se mu motá hlava je mu mdlo a nevím myslím že to trvá tak 5min.kamarádka tvrdí-že to tak prožívá tak proto,já si myslím že se mu to většinou stává když nemá tyden nebo dýl sex..která znás má pravdu..obojí by mě lichotilo přesto si neumím představit co bych s nim dělala kdyby se zkácel-má pomalu 2 metry.děje se to často.
Doplňuji:
neměla bych ho nasměrovat někam k doktorovi?i když pochybuji že by tam šel..je to nebezpečné-pro něj?

Nejlepší odpověď
anonym

Neodkrvuje se mu moc hlava?Při skácení běžný postup, jako když se omdlí.

Další odpovědi
vecernice

Jeho tělo i mozek to moc prožívá,což není nic špatnýho.Stává se to ženám i mužům.Někteří lidé po orgazmu usnou,protože ze sebe vydají veškerou energii.Kdyby to bylo vážnější a opravdu strácel vědomí ,tak bych ho zřejmě k doktorovi poslala.Ale podle mě je to docela milé.

atriplex

orgasmu se někdy říká „petite mort“, tedy „malá smrt“ a to hovoří za vše…

anetadela1

Orgasmus je velmi náročný. Já ho prožívám zhruba 3/4 roku a řeknu vám, že to není nic „příjemnýho“. Bolí mě nohy, děsně se klepu a nejednou se mi i stalo, že to jde do infarktu – šílená bolest na hrudníku. Řekla jsem manželovi, že to tak často dělat nebudem, abych ten infart fakt nedostala.
Zkuste se na to nejdřív zeptat vy, a uvidíte co vám na to doktor řekne. KDyžtak tam zajdete s ním…

Lucimia

Při vzrušení je většina krve v jeho pohlavních orgánech, tudíž hlava může střádat. 🙂
Po orgasmu by se mělo vše vrátit do původního stavu.
Můžete tomu pomoci, že si po milování opře nohy o zeď (nad úroveň hlavy) – jako když by omdlel, to byste také udělala, kdyby omdlel.
Teď mě napadá jestli nemá anemii, raději ať si zajde k lékaři, pravděpodobně mu udělá odběr krve na krevní obraz.