dmatejek777

Proč platí slevy v obchodech většinou od středy?

Nejlepší odpověď
Drap

Ne vždy. Většinou obchodníci zavádějí pravidelné slevy ve dnech, kdy mají průměrně nejslabší tržby. Je to trik obchodníků jak přilákat další zákazníky.

Další odpovědi
annas

Máme doma letáky slev: Tesco od 25. 6., Penny od 21. 6., Hruška od 25. 6., Allbert od 26. 6., Billa od 26. 6., Globus od 27. 6. atd.

Takže nemají všechny markety slevyod středy. Dny se různí. Jde o to, aby obchodníci nalákali zákazníky, když mají třeba na některý produkt nižší cenu.