Avatar uživatele
huxa

Proč Pierce Brosnan přestal hrát ve filmech James Bonda?

Bez něj to už pro mě prostě nejsou bondovky… jeho předchůdci jsou již příliš staří, co něho přivedlo k nenatáčení?
Doplňuji:
Něho určitě netíží, že se pár lidem nelíbí v této roli a producenti a různí další lidé určitě by také neměnili jen tak herce-přišli by o jeho fanoušky a odpůrce by dlouho přesvědčovali

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Upravil/a: huxa

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? annas, iceT, johana 56 před 3992 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
annas

A anglickém odkazu se dovíte důvody. Stále mám pocit, že už jsem něco podobného vyhledávala, ale v archívu Odpovědí nemůžu najít.

http://transla­te.google.cz/tran­slate?hl=cs&sl=­en&u=http://ja­mesbond.wikia­.com/wiki/Pier­ce_Brosnan&prev=/se­arch%3Fq%3DWhy­%2BPierce%2BBros­nan%2Bstopped%2Bpla­ying%2Bin%2Bthe­%2BJames%2BBon­d%2Bfilm%253F%26cli­ent%3Dfirefox-a%26hs%3Dt9K%­26rls%3Dorg.mo­zilla:cs:offi­cial%26channel%3Drcs&sa­=X&ei=Cmd1Uaf­BOsHvswb6xIHY­AQ&ved=0CFUQ7gE­wAw

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
iceT

Já jsem někde četla,že bondovky s D.Craigem jsou ještě z před toho dění co jsme už viděli,tedy z dob bondova mládí,kdy ještě nebyl tak uhlazeným gentlemanem a proto jsou i filmy nadupané akcí(parkourem a podobně)a proto ho taky musel hrát jinak vypadající herec.Pro ty,kterým vadilo,že nový Bond má najednou světlejší vlasy a je emotivnější,lehčeji nasrávací…
Osobně si myslím,že Brosnan byl nejlepším Bondem,že mu ta role hodně dobře sedla.Pamatuju si,jak jsm kdysi na HBO viděla úryvek z filmu, a hned mě bylo jasné,že to bude určitě Bond,ani se nemusel představit:"Bon­d,James Bond."Z čeho jsem tak usoudila fakt nevím,internet jsem neměla a o tom,že by Brosnan měl hrát Bonda jsem něměla potuchy.

A:to jste určitě vyhledávala pro mě,otázka se týkala mládí Jamese Bonda,ještě když studoval na nějaké internátní škole.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
pl4toon

No vidíš to, mně se zase v roli Bonda nelíbil. Prostě nějak mi k té roli nesedl. A v tom je možná i odpověd, proč už další bondovky nenatočil, třeba nejsem sám.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
gepik

Někde jsem četl, že on sám moc chtěl, sliboval, že se připraví ještě aspoň na jeden film. Ale producenti už potřebovali mladšího a perspektivnějšího herce. Myslím, že Craig přece jen vypadá líp v dynamických rvačkách, jaké předvádí třeba v Casinu Royale.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek